google-site-verification=O0XDgdhNGl80vVKUoDErHwb4id_WZxLgG9Lpf1cvfoU O nas - Vedení účetnictví v České Republice | Accounting service in the Czech Republic | Бухгалтерские услуги в Чехии

Společnost Accountant consulting Prague s.r.o. byla založena v roce 2007. Hlavní činností naší společnosti je poskytování komplexních služeb spojených s vedením účetnictví právnických a fyzických osob podnikajících na území České republiky. Veškeré naše služby poskytujeme na smluvním základě. Nabízíme Vám možnost trvalé spolupráce (např. pravidelné vedení účetnictví) i jednorázové služby (např. registrace společnosti na finančním úřadu, registrace společnosti a přihlášení zaměstnanců společnosti na správě sociálního zabezpečení a na zdravotní pojišťovně, sestavení účetní závěrky a mzdové uzávěrky, zpracování přiznání k dani z nemovitých věcí, přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí).

Garantujeme Vám vedení účetnictví v souladu s platnou legislativou České republiky. V případě potřeby jsou naši odborníci schopni zpracovávat účetní doklady přímo u Vás v kanceláři. Budete tak moci sledovat výsledky Vaší společnosti v reálném čase. Po dobu naší spolupráce přebíráme plnou odpovědnost za vedení účetnictví Vaší společnosti.

Proč si nás vybrat?

  • 100 % profesionalita. Neustále sledujeme legislativní novinky v oblasti daní a změny ve vedení účetnictví. Díky tomu Vám vždy poskytujeme poradenství na nejvyšší možné úrovni.
  • Ručíme Vám za zachování Vašeho obchodního tajemství.
  • Máme velmi příznivé ceny.
  • Jsme Vám k dispozici každý den, a to včetně víkendů a státních svátků.

Accountant consulting Prague s.r.o. na Firmy.cz © 2008 – 2021 Accountant consulting Prague s.r.o. All Rights Reserved.